ukrexport.

ТОВ "АМЕКС-УКРАЇНА"

ЄДРПОУ 34585898Луцьк
Для власників компанії
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.
Верифікувати компанію безкоштовно →

Про компанію

ТОВ "АМЕКС-УКРАЇНА" — перевірений український постачальник, Луцьк, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.

Продукти

Питання та відповіді

Чим займається ТОВ "АМЕКС-УКРАЇНА"?

ТОВ "АМЕКС-УКРАЇНА" (ЄДРПОУ 34585898) — це український B2B-постачальник з міста Lutsk city, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 2 товарів для оптових покупців та експорту.

Де розташована компанія ТОВ "АМЕКС-УКРАЇНА"?

ТОВ "АМЕКС-УКРАЇНА" зареєстрована в Україні, Lutsk city, код ЄДРПОУ 34585898.

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АМЕКС-УКРАЇНА"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "АМЕКС-УКРАЇНА" — 34585898. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.

Чи є ТОВ "АМЕКС-УКРАЇНА" перевіреним постачальником?

ТОВ "АМЕКС-УКРАЇНА" представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.

Як зробити запит або замовлення у ТОВ "АМЕКС-УКРАЇНА"?

Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТОВ "АМЕКС-УКРАЇНА" для узгодження умов, обсягів та доставки.

Готові зробити запит до ТОВ "АМЕКС-УКРАЇНА"?

Інші перевірені постачальники

Усі постачальники →
↳ Готові до співпраці?

Це ваша компанія?

Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.

Зв'яжіться з нами

БЕЗКОШТОВНО

🎁 Безкоштовна консультація з експорту вашої продукції

Наші експерти допоможуть вам вийти на міжнародні ринки — без жодних витрат