ukrexport.

ТОВ "Дельта-Фуд Індастрі"

ЄДРПОУ 44957549Ostriv village
Для власників компанії
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.
Верифікувати компанію безкоштовно →

Про компанію

ТОВ "Дельта-Фуд Індастрі" — перевірений український постачальник, Ostriv village, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.

Продукти

Питання та відповіді

Чим займається ТОВ "Дельта-Фуд Індастрі"?

ТОВ "Дельта-Фуд Індастрі" (ЄДРПОУ 44957549) — це український B2B-постачальник з міста Ostriv village, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 2 товарів для оптових покупців та експорту.

Де розташована компанія ТОВ "Дельта-Фуд Індастрі"?

ТОВ "Дельта-Фуд Індастрі" зареєстрована в Україні, Ostriv village, код ЄДРПОУ 44957549.

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "Дельта-Фуд Індастрі"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "Дельта-Фуд Індастрі" — 44957549. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.

Чи є ТОВ "Дельта-Фуд Індастрі" перевіреним постачальником?

ТОВ "Дельта-Фуд Індастрі" представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.

Як зробити запит або замовлення у ТОВ "Дельта-Фуд Індастрі"?

Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТОВ "Дельта-Фуд Індастрі" для узгодження умов, обсягів та доставки.

Готові зробити запит до ТОВ "Дельта-Фуд Індастрі"?

Інші перевірені постачальники

Усі постачальники →
↳ Готові до співпраці?

Це ваша компанія?

Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.

Зв'яжіться з нами

БЕЗКОШТОВНО

🎁 Безкоштовна консультація з експорту вашої продукції

Наші експерти допоможуть вам вийти на міжнародні ринки — без жодних витрат