ТОВ "ДІМ ТЕХНІКИ-ОДЕСА"
Про компанію
ТОВ "ДІМ ТЕХНІКИ-ОДЕСА" — перевірений український постачальник, Одеса, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.
Продукти
Питання та відповіді
Чим займається ТОВ "ДІМ ТЕХНІКИ-ОДЕСА"?
ТОВ "ДІМ ТЕХНІКИ-ОДЕСА" (ЄДРПОУ 32400648) — це український B2B-постачальник з міста Odesa city, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 1 товарів для оптових покупців та експорту.
Де розташована компанія ТОВ "ДІМ ТЕХНІКИ-ОДЕСА"?
ТОВ "ДІМ ТЕХНІКИ-ОДЕСА" зареєстрована в Україні, Odesa city, код ЄДРПОУ 32400648.
Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ДІМ ТЕХНІКИ-ОДЕСА"?
Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ДІМ ТЕХНІКИ-ОДЕСА" — 32400648. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.
Чи є ТОВ "ДІМ ТЕХНІКИ-ОДЕСА" перевіреним постачальником?
ТОВ "ДІМ ТЕХНІКИ-ОДЕСА" представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.
Як зробити запит або замовлення у ТОВ "ДІМ ТЕХНІКИ-ОДЕСА"?
Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТОВ "ДІМ ТЕХНІКИ-ОДЕСА" для узгодження умов, обсягів та доставки.
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.