ТзОВ Фармас
Про компанію
ТзОВ Фармас — перевірений український постачальник, Київ, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.
Продукти
Питання та відповіді
Чим займається ТзОВ Фармас?
ТзОВ Фармас (ЄДРПОУ 45033408) — це український B2B-постачальник з міста Kyiv, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 1 товарів для оптових покупців та експорту.
Де розташована компанія ТзОВ Фармас?
ТзОВ Фармас зареєстрована в Україні, Kyiv, код ЄДРПОУ 45033408.
Який код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Фармас?
Код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Фармас — 45033408. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.
Чи є ТзОВ Фармас перевіреним постачальником?
ТзОВ Фармас представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.
Як зробити запит або замовлення у ТзОВ Фармас?
Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТзОВ Фармас для узгодження умов, обсягів та доставки.
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.