ukrexport.

ТзОВ Франко Ексім

ЄДРПОУ 40398817
Для власників компанії
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.
Верифікувати компанію безкоштовно →

Про компанію

ТзОВ Франко Ексім — перевірений український постачальник, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.

Продукти

Питання та відповіді

Чим займається ТзОВ Франко Ексім?

ТзОВ Франко Ексім (ЄДРПОУ 40398817) — це український B2B-постачальник, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 1 товарів для оптових покупців та експорту.

Де розташована компанія ТзОВ Франко Ексім?

ТзОВ Франко Ексім зареєстрована в Україні, код ЄДРПОУ 40398817.

Який код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Франко Ексім?

Код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Франко Ексім — 40398817. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.

Чи є ТзОВ Франко Ексім перевіреним постачальником?

ТзОВ Франко Ексім представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.

Як зробити запит або замовлення у ТзОВ Франко Ексім?

Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТзОВ Франко Ексім для узгодження умов, обсягів та доставки.

Готові зробити запит до ТзОВ Франко Ексім?

Інші перевірені постачальники

Усі постачальники →
↳ Готові до співпраці?

Це ваша компанія?

Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.

Зв'яжіться з нами

БЕЗКОШТОВНО

🎁 Безкоштовна консультація з експорту вашої продукції

Наші експерти допоможуть вам вийти на міжнародні ринки — без жодних витрат