ukrexport.

ТзОВ Іс Групп

ЄДРПОУ 43672650Київ
Для власників компанії
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.
Верифікувати компанію безкоштовно →

Про компанію

ТзОВ Іс Групп — перевірений український постачальник, Київ, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.

Продукти

Питання та відповіді

Чим займається ТзОВ Іс Групп?

ТзОВ Іс Групп (ЄДРПОУ 43672650) — це український B2B-постачальник з міста Kyiv, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 11 товарів для оптових покупців та експорту.

Де розташована компанія ТзОВ Іс Групп?

ТзОВ Іс Групп зареєстрована в Україні, Kyiv, код ЄДРПОУ 43672650.

Який код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Іс Групп?

Код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Іс Групп — 43672650. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.

Чи є ТзОВ Іс Групп перевіреним постачальником?

ТзОВ Іс Групп представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.

Як зробити запит або замовлення у ТзОВ Іс Групп?

Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТзОВ Іс Групп для узгодження умов, обсягів та доставки.

Готові зробити запит до ТзОВ Іс Групп?

Інші перевірені постачальники

Усі постачальники →
↳ Готові до співпраці?

Це ваша компанія?

Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.

Зв'яжіться з нами

БЕЗКОШТОВНО

🎁 Безкоштовна консультація з експорту вашої продукції

Наші експерти допоможуть вам вийти на міжнародні ринки — без жодних витрат