ukrexport.

ТзОВ Олімпекс Трейд

ЄДРПОУ 36900310
Для власників компанії
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.
Верифікувати компанію безкоштовно →

Про компанію

ТзОВ Олімпекс Трейд — перевірений український постачальник, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.

Продукти

Питання та відповіді

Чим займається ТзОВ Олімпекс Трейд?

ТзОВ Олімпекс Трейд (ЄДРПОУ 36900310) — це український B2B-постачальник, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 8 товарів для оптових покупців та експорту.

Де розташована компанія ТзОВ Олімпекс Трейд?

ТзОВ Олімпекс Трейд зареєстрована в Україні, код ЄДРПОУ 36900310.

Який код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Олімпекс Трейд?

Код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Олімпекс Трейд — 36900310. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.

Чи є ТзОВ Олімпекс Трейд перевіреним постачальником?

ТзОВ Олімпекс Трейд представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.

Як зробити запит або замовлення у ТзОВ Олімпекс Трейд?

Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТзОВ Олімпекс Трейд для узгодження умов, обсягів та доставки.

Готові зробити запит до ТзОВ Олімпекс Трейд?

Інші перевірені постачальники

Усі постачальники →
↳ Готові до співпраці?

Це ваша компанія?

Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.

Зв'яжіться з нами

БЕЗКОШТОВНО

🎁 Безкоштовна консультація з експорту вашої продукції

Наші експерти допоможуть вам вийти на міжнародні ринки — без жодних витрат