ТзОВ Олтімбер Янка
Про компанію
ТзОВ Олтімбер Янка — перевірений український постачальник, Kam, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.
Продукти
Питання та відповіді
Чим займається ТзОВ Олтімбер Янка?
ТзОВ Олтімбер Янка (ЄДРПОУ 45164050) — це український B2B-постачальник з міста Kam, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 2 товарів для оптових покупців та експорту.
Де розташована компанія ТзОВ Олтімбер Янка?
ТзОВ Олтімбер Янка зареєстрована в Україні, Kam, код ЄДРПОУ 45164050.
Який код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Олтімбер Янка?
Код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Олтімбер Янка — 45164050. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.
Чи є ТзОВ Олтімбер Янка перевіреним постачальником?
ТзОВ Олтімбер Янка представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.
Як зробити запит або замовлення у ТзОВ Олтімбер Янка?
Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТзОВ Олтімбер Янка для узгодження умов, обсягів та доставки.
Інші перевірені постачальники
Усі постачальники →Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.