ТОВ "ЗМК УКРСТАЛЬ ЖИТОМИР"
Про компанію
ТОВ "ЗМК УКРСТАЛЬ ЖИТОМИР" — перевірений український постачальник, Житомир, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.
Продукти
Питання та відповіді
Чим займається ТОВ "ЗМК УКРСТАЛЬ ЖИТОМИР"?
ТОВ "ЗМК УКРСТАЛЬ ЖИТОМИР" (ЄДРПОУ 31739156) — це український B2B-постачальник з міста Zhytomyr city, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 1 товарів для оптових покупців та експорту.
Де розташована компанія ТОВ "ЗМК УКРСТАЛЬ ЖИТОМИР"?
ТОВ "ЗМК УКРСТАЛЬ ЖИТОМИР" зареєстрована в Україні, Zhytomyr city, код ЄДРПОУ 31739156.
Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЗМК УКРСТАЛЬ ЖИТОМИР"?
Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЗМК УКРСТАЛЬ ЖИТОМИР" — 31739156. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.
Чи є ТОВ "ЗМК УКРСТАЛЬ ЖИТОМИР" перевіреним постачальником?
ТОВ "ЗМК УКРСТАЛЬ ЖИТОМИР" представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.
Як зробити запит або замовлення у ТОВ "ЗМК УКРСТАЛЬ ЖИТОМИР"?
Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТОВ "ЗМК УКРСТАЛЬ ЖИТОМИР" для узгодження умов, обсягів та доставки.
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.