ТзОВ Солрей
Про компанію
ТзОВ Солрей — перевірений український постачальник, Київ, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.
Продукти
Питання та відповіді
Чим займається ТзОВ Солрей?
ТзОВ Солрей (ЄДРПОУ 35523963) — це український B2B-постачальник з міста Kyiv, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 1 товарів для оптових покупців та експорту.
Де розташована компанія ТзОВ Солрей?
ТзОВ Солрей зареєстрована в Україні, Kyiv, код ЄДРПОУ 35523963.
Який код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Солрей?
Код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Солрей — 35523963. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.
Чи є ТзОВ Солрей перевіреним постачальником?
ТзОВ Солрей представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.
Як зробити запит або замовлення у ТзОВ Солрей?
Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТзОВ Солрей для узгодження умов, обсягів та доставки.
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.