ТзОВ Сп Агродім
Про компанію
ТзОВ Сп Агродім — перевірений український постачальник, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.
Продукти
Питання та відповіді
Чим займається ТзОВ Сп Агродім?
ТзОВ Сп Агродім (ЄДРПОУ 44269128) — це український B2B-постачальник, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 6 товарів для оптових покупців та експорту.
Де розташована компанія ТзОВ Сп Агродім?
ТзОВ Сп Агродім зареєстрована в Україні, код ЄДРПОУ 44269128.
Який код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Сп Агродім?
Код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Сп Агродім — 44269128. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.
Чи є ТзОВ Сп Агродім перевіреним постачальником?
ТзОВ Сп Агродім представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.
Як зробити запит або замовлення у ТзОВ Сп Агродім?
Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТзОВ Сп Агродім для узгодження умов, обсягів та доставки.
Інші перевірені постачальники
Усі постачальники →Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.