ukrexport.

ТОВ "СТАРТ-98"

ЄДРПОУ 25640226Київ
Для власників компанії
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.
Верифікувати компанію безкоштовно →

Про компанію

ТОВ "СТАРТ-98" — перевірений український постачальник, Київ, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.

Продукти

Питання та відповіді

Чим займається ТОВ "СТАРТ-98"?

ТОВ "СТАРТ-98" (ЄДРПОУ 25640226) — це український B2B-постачальник з міста Kyiv city, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 1 товарів для оптових покупців та експорту.

Де розташована компанія ТОВ "СТАРТ-98"?

ТОВ "СТАРТ-98" зареєстрована в Україні, Kyiv city, код ЄДРПОУ 25640226.

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СТАРТ-98"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СТАРТ-98" — 25640226. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.

Чи є ТОВ "СТАРТ-98" перевіреним постачальником?

ТОВ "СТАРТ-98" представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.

Як зробити запит або замовлення у ТОВ "СТАРТ-98"?

Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТОВ "СТАРТ-98" для узгодження умов, обсягів та доставки.

Готові зробити запит до ТОВ "СТАРТ-98"?

Інші перевірені постачальники

Усі постачальники →
↳ Готові до співпраці?

Це ваша компанія?

Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.

Зв'яжіться з нами

БЕЗКОШТОВНО

🎁 Безкоштовна консультація з експорту вашої продукції

Наші експерти допоможуть вам вийти на міжнародні ринки — без жодних витрат