ТзОВ Торговий Дім Сервус
Про компанію
ТзОВ Торговий Дім Сервус — перевірений український постачальник, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.
Продукти
Питання та відповіді
Чим займається ТзОВ Торговий Дім Сервус?
ТзОВ Торговий Дім Сервус (ЄДРПОУ 35376388) — це український B2B-постачальник, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 1 товарів для оптових покупців та експорту.
Де розташована компанія ТзОВ Торговий Дім Сервус?
ТзОВ Торговий Дім Сервус зареєстрована в Україні, код ЄДРПОУ 35376388.
Який код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Торговий Дім Сервус?
Код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Торговий Дім Сервус — 35376388. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.
Чи є ТзОВ Торговий Дім Сервус перевіреним постачальником?
ТзОВ Торговий Дім Сервус представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.
Як зробити запит або замовлення у ТзОВ Торговий Дім Сервус?
Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТзОВ Торговий Дім Сервус для узгодження умов, обсягів та доставки.
Інші перевірені постачальники
Усі постачальники →Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.