ukrexport.

ТзОВ Укртехнофудз

ЄДРПОУ 35380525Київ
Для власників компанії
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.
Верифікувати компанію безкоштовно →

Про компанію

ТзОВ Укртехнофудз — перевірений український постачальник, Київ, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.

Продукти

Питання та відповіді

Чим займається ТзОВ Укртехнофудз?

ТзОВ Укртехнофудз (ЄДРПОУ 35380525) — це український B2B-постачальник з міста Kyiv, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 4 товарів для оптових покупців та експорту.

Де розташована компанія ТзОВ Укртехнофудз?

ТзОВ Укртехнофудз зареєстрована в Україні, Kyiv, код ЄДРПОУ 35380525.

Який код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Укртехнофудз?

Код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Укртехнофудз — 35380525. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.

Чи є ТзОВ Укртехнофудз перевіреним постачальником?

ТзОВ Укртехнофудз представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.

Як зробити запит або замовлення у ТзОВ Укртехнофудз?

Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТзОВ Укртехнофудз для узгодження умов, обсягів та доставки.

Готові зробити запит до ТзОВ Укртехнофудз?

Інші перевірені постачальники

Усі постачальники →
↳ Готові до співпраці?

Це ваша компанія?

Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.

Зв'яжіться з нами

БЕЗКОШТОВНО

🎁 Безкоштовна консультація з експорту вашої продукції

Наші експерти допоможуть вам вийти на міжнародні ринки — без жодних витрат