ТЗОВ "УНІЛАБ"
Про компанію
ТЗОВ "УНІЛАБ" — перевірений український постачальник, Львів, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.
Продукти
Питання та відповіді
Чим займається ТЗОВ "УНІЛАБ"?
ТЗОВ "УНІЛАБ" (ЄДРПОУ 32712114) — це український B2B-постачальник з міста Lviv city, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 5 товарів для оптових покупців та експорту.
Де розташована компанія ТЗОВ "УНІЛАБ"?
ТЗОВ "УНІЛАБ" зареєстрована в Україні, Lviv city, код ЄДРПОУ 32712114.
Який код ЄДРПОУ компанії ТЗОВ "УНІЛАБ"?
Код ЄДРПОУ компанії ТЗОВ "УНІЛАБ" — 32712114. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.
Чи є ТЗОВ "УНІЛАБ" перевіреним постачальником?
ТЗОВ "УНІЛАБ" представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.
Як зробити запит або замовлення у ТЗОВ "УНІЛАБ"?
Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТЗОВ "УНІЛАБ" для узгодження умов, обсягів та доставки.
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.