ukrexport.

ТОВ "ВЕТСИНТЕЗ"

ЄДРПОУ 31061220Харків
Для власників компанії
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.
Верифікувати компанію безкоштовно →

Про компанію

ТОВ "ВЕТСИНТЕЗ" — перевірений український постачальник, Харків, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.

Продукти

Питання та відповіді

Чим займається ТОВ "ВЕТСИНТЕЗ"?

ТОВ "ВЕТСИНТЕЗ" (ЄДРПОУ 31061220) — це український B2B-постачальник з міста Kharkiv city, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 11 товарів для оптових покупців та експорту.

Де розташована компанія ТОВ "ВЕТСИНТЕЗ"?

ТОВ "ВЕТСИНТЕЗ" зареєстрована в Україні, Kharkiv city, код ЄДРПОУ 31061220.

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ВЕТСИНТЕЗ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ВЕТСИНТЕЗ" — 31061220. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.

Чи є ТОВ "ВЕТСИНТЕЗ" перевіреним постачальником?

ТОВ "ВЕТСИНТЕЗ" представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.

Як зробити запит або замовлення у ТОВ "ВЕТСИНТЕЗ"?

Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТОВ "ВЕТСИНТЕЗ" для узгодження умов, обсягів та доставки.

Готові зробити запит до ТОВ "ВЕТСИНТЕЗ"?

Інші перевірені постачальники

Усі постачальники →
↳ Готові до співпраці?

Це ваша компанія?

Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.

Зв'яжіться з нами

БЕЗКОШТОВНО

🎁 Безкоштовна консультація з експорту вашої продукції

Наші експерти допоможуть вам вийти на міжнародні ринки — без жодних витрат