ТзОВ Вуд Простір
Про компанію
ТзОВ Вуд Простір — перевірений український постачальник, Kruhiv Village, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.
Продукти
Питання та відповіді
Чим займається ТзОВ Вуд Простір?
ТзОВ Вуд Простір (ЄДРПОУ 45590308) — це український B2B-постачальник з міста Kruhiv Village, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 1 товарів для оптових покупців та експорту.
Де розташована компанія ТзОВ Вуд Простір?
ТзОВ Вуд Простір зареєстрована в Україні, Kruhiv Village, код ЄДРПОУ 45590308.
Який код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Вуд Простір?
Код ЄДРПОУ компанії ТзОВ Вуд Простір — 45590308. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.
Чи є ТзОВ Вуд Простір перевіреним постачальником?
ТзОВ Вуд Простір представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.
Як зробити запит або замовлення у ТзОВ Вуд Простір?
Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТзОВ Вуд Простір для узгодження умов, обсягів та доставки.
Інші перевірені постачальники
Усі постачальники →Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.