ТОВ «ЯВКИНО ХОЛДИНГ»
Про компанію
ТОВ «ЯВКИНО ХОЛДИНГ» — перевірений український постачальник, Миколаїв, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.
Продукти
Питання та відповіді
Чим займається ТОВ «ЯВКИНО ХОЛДИНГ»?
ТОВ «ЯВКИНО ХОЛДИНГ» (ЄДРПОУ 43877851) — це український B2B-постачальник з міста Mykolaiv city, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 3 товарів для оптових покупців та експорту.
Де розташована компанія ТОВ «ЯВКИНО ХОЛДИНГ»?
ТОВ «ЯВКИНО ХОЛДИНГ» зареєстрована в Україні, Mykolaiv city, код ЄДРПОУ 43877851.
Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ «ЯВКИНО ХОЛДИНГ»?
Код ЄДРПОУ компанії ТОВ «ЯВКИНО ХОЛДИНГ» — 43877851. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.
Чи є ТОВ «ЯВКИНО ХОЛДИНГ» перевіреним постачальником?
ТОВ «ЯВКИНО ХОЛДИНГ» представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.
Як зробити запит або замовлення у ТОВ «ЯВКИНО ХОЛДИНГ»?
Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТОВ «ЯВКИНО ХОЛДИНГ» для узгодження умов, обсягів та доставки.
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.