ТОВ "ЮНІОН-ПЛЮС"
Про компанію
ТОВ "ЮНІОН-ПЛЮС" — перевірений український постачальник, Київ, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.
Продукти
Питання та відповіді
Чим займається ТОВ "ЮНІОН-ПЛЮС"?
ТОВ "ЮНІОН-ПЛЮС" (ЄДРПОУ 41370237) — це український B2B-постачальник з міста Kyiv city, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 45 товарів для оптових покупців та експорту.
Де розташована компанія ТОВ "ЮНІОН-ПЛЮС"?
ТОВ "ЮНІОН-ПЛЮС" зареєстрована в Україні, Kyiv city, код ЄДРПОУ 41370237.
Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЮНІОН-ПЛЮС"?
Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ЮНІОН-ПЛЮС" — 41370237. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.
Чи є ТОВ "ЮНІОН-ПЛЮС" перевіреним постачальником?
ТОВ "ЮНІОН-ПЛЮС" представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.
Як зробити запит або замовлення у ТОВ "ЮНІОН-ПЛЮС"?
Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ТОВ "ЮНІОН-ПЛЮС" для узгодження умов, обсягів та доставки.
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.