ukrexport.

ПП Ств Сервіс

ЄДРПОУ 37487461
Для власників компанії
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.
Верифікувати компанію безкоштовно →

Про компанію

ПП Ств Сервіс — перевірений український постачальник, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.

Продукти

Питання та відповіді

Чим займається ПП Ств Сервіс?

ПП Ств Сервіс (ЄДРПОУ 37487461) — це український B2B-постачальник, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 1 товарів для оптових покупців та експорту.

Де розташована компанія ПП Ств Сервіс?

ПП Ств Сервіс зареєстрована в Україні, код ЄДРПОУ 37487461.

Який код ЄДРПОУ компанії ПП Ств Сервіс?

Код ЄДРПОУ компанії ПП Ств Сервіс — 37487461. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.

Чи є ПП Ств Сервіс перевіреним постачальником?

ПП Ств Сервіс представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.

Як зробити запит або замовлення у ПП Ств Сервіс?

Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ПП Ств Сервіс для узгодження умов, обсягів та доставки.

Готові зробити запит до ПП Ств Сервіс?

Інші перевірені постачальники

Усі постачальники →
↳ Готові до співпраці?

Це ваша компанія?

Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.

Зв'яжіться з нами

БЕЗКОШТОВНО

🎁 Безкоштовна консультація з експорту вашої продукції

Наші експерти допоможуть вам вийти на міжнародні ринки — без жодних витрат