ukrexport.

ПП "ВАЛЕНТИНА"

ЄДРПОУ 30072467Bershad city
Для власників компанії
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.
Верифікувати компанію безкоштовно →

Про компанію

ПП "ВАЛЕНТИНА" — перевірений український постачальник, Bershad city, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.

Продукти

Питання та відповіді

Чим займається ПП "ВАЛЕНТИНА"?

ПП "ВАЛЕНТИНА" (ЄДРПОУ 30072467) — це український B2B-постачальник з міста Bershad city, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 1 товарів для оптових покупців та експорту.

Де розташована компанія ПП "ВАЛЕНТИНА"?

ПП "ВАЛЕНТИНА" зареєстрована в Україні, Bershad city, код ЄДРПОУ 30072467.

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "ВАЛЕНТИНА"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "ВАЛЕНТИНА" — 30072467. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.

Чи є ПП "ВАЛЕНТИНА" перевіреним постачальником?

ПП "ВАЛЕНТИНА" представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.

Як зробити запит або замовлення у ПП "ВАЛЕНТИНА"?

Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ПП "ВАЛЕНТИНА" для узгодження умов, обсягів та доставки.

Готові зробити запит до ПП "ВАЛЕНТИНА"?

Інші перевірені постачальники

Усі постачальники →
↳ Готові до співпраці?

Це ваша компанія?

Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.

Зв'яжіться з нами

БЕЗКОШТОВНО

🎁 Безкоштовна консультація з експорту вашої продукції

Наші експерти допоможуть вам вийти на міжнародні ринки — без жодних витрат