ukrexport.

ПП "АЛМЕТАЛ 2010"

ЄДРПОУ 36882758Чернівці
Для власників компанії
Це ваша компанія?
Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.
Верифікувати компанію безкоштовно →

Про компанію

ПП "АЛМЕТАЛ 2010" — перевірений український постачальник, Чернівці, представлений у нашій перевіреній мережі постачальників. Надішліть запит на пропозицію через UKRexport, щоб узгодити умови та доставку.

Продукти

Питання та відповіді

Чим займається ПП "АЛМЕТАЛ 2010"?

ПП "АЛМЕТАЛ 2010" (ЄДРПОУ 36882758) — це український B2B-постачальник з міста Chernivtsi city, представлений на UKRexport. Компанія пропонує 2 товарів для оптових покупців та експорту.

Де розташована компанія ПП "АЛМЕТАЛ 2010"?

ПП "АЛМЕТАЛ 2010" зареєстрована в Україні, Chernivtsi city, код ЄДРПОУ 36882758.

Який код ЄДРПОУ компанії ПП "АЛМЕТАЛ 2010"?

Код ЄДРПОУ компанії ПП "АЛМЕТАЛ 2010" — 36882758. Це офіційний реєстраційний код української юридичної особи.

Чи є ПП "АЛМЕТАЛ 2010" перевіреним постачальником?

ПП "АЛМЕТАЛ 2010" представлена у каталозі UKRexport. Верифікацію та документи можна запросити через платформу.

Як зробити запит або замовлення у ПП "АЛМЕТАЛ 2010"?

Надішліть запит на цінову пропозицію (RFQ) через UKRexport — ми з’єднаємо вас із ПП "АЛМЕТАЛ 2010" для узгодження умов, обсягів та доставки.

Готові зробити запит до ПП "АЛМЕТАЛ 2010"?

Інші перевірені постачальники

Усі постачальники →
↳ Готові до співпраці?

Це ваша компанія?

Верифікуйте профіль безкоштовно на нашому B2B-маркетплейсі та автоматизуйте продажі. Безкоштовна реєстрація через UKRexport — промокоди доступні для українських компаній.

Зв'яжіться з нами

БЕЗКОШТОВНО

🎁 Безкоштовна консультація з експорту вашої продукції

Наші експерти допоможуть вам вийти на міжнародні ринки — без жодних витрат